Skip to content

Užsiregistruokite pirmai treniruotei nemokamai

Kineziterapinės online treniruotės vyresnio amžiaus žmonėms su kineziterapeute Justina Austyne

Ar norėtumėte būnant 50-ties jaustis savo kūne kaip 30-ties?

Tai įmanoma - reikia šiek tiek pastangų ir noro.

– Trenerė, kineziterapeutė Justina Austynė

Justinos vedami užsiėmimai

Kineziterapinės treniruotės

Treniruotės vyresniems žmonėms (nuo 45 m.)

Ši judumo programa skirta jums, jei:

Daugiau apie trenerę Justiną Austynę

Baigusi kineziterapijos bakalauro studijas, Justina dirbo ligoninėje, kur susidūrė su daug įvairių diagnozių ir problemų turinčiais pacientais. Nusprendusi toliau tęsti savo profesinį kelią privačioje klinikoje, ji įgijo vertingos patirties dirbdama su daug sėdinčiais, nugaros, pečių, kelių, klubų skausmus turinčiais žmonėmis, o lygiagrečiai nuolat gilino savo žinias įvairiuose kursuose, seminaruose.

“Renkantis studijas, net neabejojau, kad savo gyvenimą noriu sieti su sveiku judesiu, kuris suteikia man prasmę ir galimybę padėti žmonėms. Mano misija – įkvėpti žmones daugiau judėti. Noriu, kad savo kūnu pajaustumėte, kaip gerai galima jaustis savo kūne ir juo didžiuotis”

Užsiregistruokite Justinos treniruotei

Sąmoningas, kasdienis judėjimas - kelias į sveiką ir ilgaamžį kūną

Tinkamas fizinis krūvis padeda išlaikyti ir gerinti lankstumą, mobilumą bei sumažina įvairių širdies, kvėpavimo, kraujotakos ir kitų sveikatos problemų riziką. Sportuodami geriau jausitės savo kūne kasdien ir galėsite labiau pasitikėti savimi tiek įprastose veiklose, tiek ir išbandydami kažką naujo.

Užsiregistruokite pirmai treniruotei jau dabar

Užsiregistruokite Justinos treniruotei

Ką apie Justiną kalba jos klientai?

Prieš kurį laiką pajutau klubinio juosmens raumens skausmus. Tačiau Justinos konsultacijos, patarimai ir parodyti pratimai labai greitai padėjo šiuos skausmus pašalinti. Esu dėkingas Justinai už suteiktas paslaugas. Rekomenduoju!

Airidas

Sportavau su Justina prieš keletą metų Vilniuje, dar iki karantinų ir tarp jų. Tuo metu turėjau ne vieną disbalansą – dešinio peties bicepso sausgyslė buvo užspazmuota dėl pernelyg įsitempusio podyglinio raumens, o taip pat kankino ypač užsidarę klubai ir dieglys kairiajame kriaušiniame raumenuke. Atėjau pas Justiną jau tikrai arti nevilties, nes buvau po 3-jų blokadų, atliktų į peties sąnarinį tarpą, kurios deja padėdavo trumpam ir šalindavo tik pasėkmę (skausmą).
Susitikdavome su Justina kartą per savaitę ir kiekvienos treniruotės laukdavau kaip išganymo, nes po jos visi diskomfortai kūne aprimdavo ir jausdavausi daug geriau. Tik Justinos profesionalumo ir žinių dėka tuo metu galėjau ir toliau užsiimti savo mylimu Pole dance. Justinos pratimai ir metodikos padėjo sustiprinti reikiamus raumenukus, o to pasekmėje, o to pasekoje galėjo atsipalaiduoti pertemptieji. Labai nuoširdžiai rekomenduoju Justiną!

Deimantė

Maloni, rūpestinga, pozityvi specialistė! Atsakė į kylančius klausimus, parodė, kaip ir pačiai atlikti mažyliui atpalaiduojantį masažiuką, kaip mokyti mažylį stiprinti raumenukus. Ačiū, dar sugrįšim!

Andrė

Pajutau kaklo srityje skausmą, kuris plito net į galvą. Darbas sėdimas. Kreipiausi į Justiną, patarė kokius pratimus turiu atlikti. Jau po pirmos treniruotės situacija 90 proc. Pasitaisė, skausmo nebejaučiu. Ačiū!

Jurgita

Puiki savo srities specialistė! Atsakė į dominančius klausimus, parodė, kaip reikėtų su mažyliu mankštintis namuose. Tik geriausi atsiliepimai.

Akvilė

Ačiū jums! Justina tiesiog tobula, tikrai mylinti ir išmananti savo darbą!

Kristina

Puiki kineziterapeutė! Gavau atsakymus į klausimus, susijusius su mano nugara, pritaikė pratimus mano skausmo lengvinimui, kurie po pirmo susitikimo padėjo numalšinti skausmą. Ačiū labai, didžiausios rekomendacijos! Labai šaunu gauti pagalbą net ir gyvenant užsienyje.

Gabrielė

Online treniruotės, sukurtos jūsų patogumui

Nuo registracijos iki treniruočių – tik vienas žingsnis. Užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu, tad su mūsų treneriais galėsite palaikyti tinkamą fizinį aktyvumą neišeidami iš namų.

Išbandykite treniruotes nemokamai

Gaukite profesionalią patyrusių specialistų pagalbą ir prisijunkite prie kitų mūsų klientų, kartu siekiančių kryptingo pokyčio.

Online treniruotės, sukurtos jūsų patogumui

Nuo registracijos iki treniruočių – tik vienas žingsnis. Visi užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu, tad su mūsų treneriais galėsite palaikyti tinkamą fizinį aktyvumą neišeidami iš namų.

Turite klausimų?

Galbūt rasite atsakymą čia:

Mūsų online treniruotės su kvalifikuotais treneriais yra orientuotos į vyresnius, nei 45 metų amžiaus žmones. Užsiėmimų spektras apima kineziterapines judėjimo mankštas bei treniruotes. Treniruotės trunka iki 60 minučių, o mankštos – apie 20 minučių. Jos yra skirtos sveikatingumo, balanso, mobilumo, lankstumo ir bendro judrumo gerinimui.

Justinos Austynės kineziterapinės treniruotės yra įkeliamos į platformą du kartus per savaitę – pirmadienį ir trečiadienį, 9 valandą ryto. Kiekviena treniruotė trunka iki vienos valandos ir, svarbiausia, jos lieka prieinamos platformoje visam laikui, suteikiant jums galimybę peržiūrėti jas bet kada, kai tai patogu.

Treniruotėms nereikia jokios specialios įrangos. Prireikus papildomų elementų efektyviam pratimų atlikimui, mūsų treneriai paaiškins, kaip galima pritaikyti įprastus namuose esančius daiktus.

Užsiregistruoti galite paprastai, susikurdami asmeninę paskyrą mūsų svetainėje. Išbandykite 7 dienas nemokamai, o vėliau narystės kaina yra tik 19,99 EUR per mėnesį. Atšaukti galima bet kada be jokių įsipareigojimų.

Taip, mūsų online treniruotės yra puikiai pritaikytos pradedantiesiems. Jos tinka žmonėms su žemu fizinio pasirengimo lygiu, turintiems judėjimo apribojimų, o taip pat ir vidutinio bei vyresnio amžiaus asmenims.

Jei turite papildomų klausimų ar reikia pagalbos, prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@sveikastikslas.lt.

Ar tikrai norite atsijungti?

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.