Skip to content

Apie Mus

Sportas – ne tik apie standų kūną, svorio reguliavimą ir didelius raumenis. Visų pirmiausia tai tikslingas judėjimas, padedantis užtikrinti gerą organizmo būklę ir išlaikyti aukštą gyvenimo kokybę.

Ši sporto sąvoka – mūsų filosofijos ašis.

Sveikas Tikslas online treniruotės sukurtos vidutinio ir vyresnio amžiaus žmonėms nuo 45 m. Jas veda kompetentingi kineziterapeutai ir sveikatingumo treneriai, kurie nuoširdžiai siekia įsigilinti į asmenines problemas ir skatina kryptingą, kasdienį judėjimą.

Klientams siūlome rinktis iš įvairių judumo programų, kurių metu vykstančias treniruotes galėsite sekti neišeidami iš namų. Čia sau tinkamą treniruočių tipą atras kiekvienas:

Kineziterapinės treniruotės

Palaikykite sąnarių judumą ir gerinkite kraujotaką

Mobilumo mankštos

Lavinkite po fizinės traumos sumažėjusį mobilumą

Sveikatingumo praktikos

Mažinkite fizinį diskomfortą lengvais judėjimo pratimais

Užsiregistravę mūsų platformoje, gausite greitą ir patogią prieigą prie pasirinktų treniruočių. Jų metu neprireiks jokios specialios įrangos, o kompetetingi treneriai padės pasirinkti jums tinkamą fizinį kruvį ir atsakys į visus turimus klausimus.

Pasiruošę žengti pirmą žingsnį?

Dabar tik 19.99 eur/mėn (nutraukti galėsite bet kada)

Ar tikrai norite atsijungti?

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.