Skip to content

Įveikite fizinį diskomfortą ir jauskitės geriau kasdien

Kineziterapinės online mankštos vyresnio amžiaus žmonėms su kineziterapeute Gerda Guobužiene

Dabar tik 20 eur/mėn (nutraukti galėsite bet kada)

Geriausias laikas pokyčiui - dabar

Kineziterapinės mankštos yra lengva sporto forma. Jų metu lavinamas mobilumas ir pusiausvyra, o taip pat tikslingai mankštinamos tos vietos, kuriose jaučiamas skausmas ar fizinė įtampa. Remdamasi patirtimi ir kineziterapijos principais, trenerė Gerda Guobužienė atsakys į jūsų turimus klausimus, padės atrasti tinkamą kasdienio judėjimo formą ir jaustis geriau savame kūne.

Dabar tik 20 eur/mėn (nutraukti galėsite bet kada)

Gerdos vedami užsiėmimai

Kineziterapinės mankštos

Mankštos vyresniems žmonėms (nuo 45 m.)

Ši judumo programa skirta jums, jei:

Dabar tik 20 eur/mėn (nutraukti galėsite bet kada)

Išbandykite treniruotes be jokios rizikos

Kiekvienam klientui po pirmos registracijos suteikiame 14-os dienų pinigų grąžinimo garantiją. Per šį laiką galite išbandyti net kelis užsiėmimus ir saugiai atgauti sumokėtus pinigus, jei nuspręsite sustabdyti savo narystę.

Daugiau apie trenerę Gerdą Guobužienę

Baigusi kineziterapijos bakalauro studijas ir šiuo metu gilinanti žinias LSU magistrantūros studijose, Gerda ir pati jau daugelį metų palaiko artimą ryšį su įvairiomis sporto rūšimis. Šios patirtys padėjo jai geriau pažinti sporto santykį su mityba, fiziniais pokyčiais bei fizine savijauta. Šios žinios tapo jos motyvacija padėti žmonėms spręsti fizines problemas bei siekti norimo rezultato per tikslingą judėjimą.

“Dirbu su stuburo problemomis, nugaros skausmais, sąnarių skausmais, įtampomis. Taip pat padedu taisyti laikysenos sutrikimus, gydyti įvairias traumas ir išsaugoti gerą fizinę sveikatą. Mano vedamos kineziterapinės mankštos skirtos žmonėms, kurie dirba sėdimą darbą, ilgą laiką nesportavo arba visai nėra sportavę, o taip pat ir jaučiantiems skausmus bei norintiems saugiai sportuoti. Fizinio aktyvumo naudų sąrašas labai ilgas, tad kviečiu visus prisijungti prie sveiko ir sąmoningo judėjimo.“

Užsiregistruokite Gerdos treniruotei

Sąmoningas, kasdienis judėjimas - kelias į sveiką ir ilgaamžį kūną

Reguliariai mankštindamiesi sustiprėsite fiziškai, išvengsite pasikartojančių skausmų ir sumažinsite traumų riziką. Taip pat judant gerinsite ir bendrą savo sveikatą: sumažės širdies ir kraujagyslių ligų rizika, stiprės imunitetas.
Sportuodami geriau jausitės savo kūne kasdien ir galėsite labiau pasitikėti savimi tiek įprastose veiklose, tiek ir išbandydami kažką naujo.

Užsiregistruokite pirmai treniruotei jau dabar

Dabar tik 20 eur/mėn (nutraukti galėsite bet kada)

Užsiregistruokite Gerdos treniruotei

Ką apie Gerdą kalba jos klientai?

Labai džiaugiuosi atradusi Gerdą, kuri padėjo ir vis dar padeda judėti taisyklingai ir be skausmų. Patinka mankštos ir tempimo pratimai. Jaučiu, kaip stiprėja kūnas. Tik patys geriausi atsiliepimai

Mantė

Norėčiau pabrėžti, kad tai ne tik maža kineziterapinė grupėlė – tai ir individuali pagalba pagal poreikį. Gerda Guobužienė kaip greitoji pagalba sureaguoja, kai parašai, kad skauda vieną ar kitą vietą. Pakonsultuoja ir atsiunčia, kokį pratimą padaryti

Greta

Pačios geriausios rekomendacijos! Poveikis jautėsi jau po pirmo užsiėmimo. Tikrai sugrįšiu dar ne kartą, nes nugaros skausmus kenčiu jau daug metų ir tik mankštų dėka jie sumažėjo

Jolanta

Ačiū jums! Gerda, jūs tiesiog tobula. Viskas labai super ir dar kartą ačiū už įdėtas pastangas

Jonė

Online treniruotės, sukurtos jūsų patogumui

Nuo registracijos iki treniruočių – tik vienas žingsnis. Visi užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu, tad su mūsų treneriais galėsite palaikyti tinkamą fizinį aktyvumą neišeidami iš namų

Turite klausimų?

Galbūt rasite atsakymą čia:

Mūsų online treniruotės su kvalifikuotais treneriais yra orientuotos į vyresnius, nei 45 metų amžiaus žmones. Užsiėmimų spektras apima kineziterapines judėjimo mankštas bei treniruotes. Treniruotės trunka iki 60 minučių, o mankštos – apie 20 minučių. Jos yra skirtos sveikatingumo, balanso, mobilumo, lankstumo ir bendro judrumo gerinimui.

Treniruotėms nereikia jokios specialios įrangos. Prireikus papildomų elementų efektyviam pratimų atlikimui, mūsų treneriai paaiškins, kaip galima pritaikyti įprastus namuose esančius daiktus.

Užsiregistruoti galite paprastai, susikurdami asmeninę paskyrą mūsų svetainėje. Mėnesio  prenumeratos kaina yra vos 20 eurų, o narystę galima atšaukti bet kada.

Taip, mūsų online treniruotės yra puikiai pritaikytos pradedantiesiems. Jos tinka žmonėms su žemu fizinio pasirengimo lygiu, turintiems judėjimo apribojimų, o taip pat ir vidutinio bei vyresnio amžiaus asmenims.

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją be jokių papildomų klausimų. Jeigu nuspręsite, kad mūsų treniruotės jums netinka, sumokėtus pinigus grąžinsime.

Jei turite papildomų klausimų renkantis treniruotes ar reikia pagalbos, prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@sveikastikslas.lt

Grąžinkite savo kūnui judėjimo laisvę

Gaukite profesionalią patyrusių specialistų pagalbą ir prisijunkite prie kitų mūsų klientų, kartu siekiančių kryptingo pokyčio.
Jei liksite nepatenkinti, grąžinsime pinigus per 14 dienų.

Ar tikrai norite atsijungti?

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.