Skip to content

Pradėkite savo kelionę sveikesnio kūno link

7 DIENOS

7€

2 kineziterapinės online treniruotės vyresniems žmonėms

Sutaupote 30%
Populiariausia!

30 DIENŲ

19€

8 kineziterapinės online treniruotės vyresniems žmonėms

Sutaupote 30%

90 DIENŲ

39€

24 kineziterapinės online treniruotės vyresniems žmonėms

Pradėkite savo kelionę sveikesnio kūno link

7 DIENOS

7€

2 kineziterapinės online treniruotės vyresniems žmonėms

Sutaupote 30%
Populiariausia!

30 DIENŲ

19€

8 kineziterapinės online treniruotės vyresniems žmonėms

Sutaupote 50%

90 DIENŲ

39€

24 kineziterapinės online treniruotės vyresniems žmonėms

Ženkite prasmingų pokyčių kryptimi

Sąmoningos judėjimo ir sveikatingumo praktikos vyresniems ir vidutinio amžiaus žmonėms

Kineziterapinės treniruotės

Palaikykite sąnarių judumą ir gerinkite kraujotaką

Mobilumo mankštos

Lavinkite po fizinės traumos sumažėjusį mobilumą

Sveikatingumo praktikos

Mažinkite fizinį diskomfortą lengvais judėjimo pratimais

Ką apie Justiną kalba jos klientai?

Prieš kurį laiką pajutau klubinio juosmens raumens skausmus. Tačiau Justinos konsultacijos, patarimai ir parodyti pratimai labai greitai padėjo šiuos skausmus pašalinti. Esu dėkingas Justinai už suteiktas paslaugas. Rekomenduoju!

Airidas

Sportavau su Justina prieš keletą metų Vilniuje, dar iki karantinų ir tarp jų. Tuo metu turėjau ne vieną disbalansą – dešinio peties bicepso sausgyslė buvo užspazmuota dėl pernelyg įsitempusio podyglinio raumens, o taip pat kankino ypač užsidarę klubai ir dieglys kairiajame kriaušiniame raumenuke. Atėjau pas Justiną jau tikrai arti nevilties, nes buvau po 3-jų blokadų, atliktų į peties sąnarinį tarpą, kurios deja padėdavo trumpam ir šalindavo tik pasėkmę (skausmą).
Susitikdavome su Justina kartą per savaitę ir kiekvienos treniruotės laukdavau kaip išganymo, nes po jos visi diskomfortai kūne aprimdavo ir jausdavausi daug geriau. Tik Justinos profesionalumo ir žinių dėka tuo metu galėjau ir toliau užsiimti savo mylimu Pole dance. Justinos pratimai ir metodikos padėjo sustiprinti reikiamus raumenukus, o to pasekmėje, o to pasekoje galėjo atsipalaiduoti pertemptieji. Labai nuoširdžiai rekomenduoju Justiną!

Deimantė

Maloni, rūpestinga, pozityvi specialistė! Atsakė į kylančius klausimus, parodė, kaip ir pačiai atlikti mažyliui atpalaiduojantį masažiuką, kaip mokyti mažylį stiprinti raumenukus. Ačiū, dar sugrįšim!

Andrė

Pajutau kaklo srityje skausmą, kuris plito net į galvą. Darbas sėdimas. Kreipiausi į Justiną, patarė kokius pratimus turiu atlikti. Jau po pirmos treniruotės situacija 90 proc. Pasitaisė, skausmo nebejaučiu. Ačiū!

Jurgita

Puiki savo srities specialistė! Atsakė į dominančius klausimus, parodė, kaip reikėtų su mažyliu mankštintis namuose. Tik geriausi atsiliepimai.

Akvilė

Ačiū jums! Justina tiesiog tobula, tikrai mylinti ir išmananti savo darbą!

Kristina

Puiki kineziterapeutė! Gavau atsakymus į klausimus, susijusius su mano nugara, pritaikė pratimus mano skausmo lengvinimui, kurie po pirmo susitikimo padėjo numalšinti skausmą. Ačiū labai, didžiausios rekomendacijos! Labai šaunu gauti pagalbą net ir gyvenant užsienyje.

Gabrielė

Turite klausimų?

Galbūt rasite atsakymą čia:

Mūsų online treniruotės su kvalifikuotais treneriais yra orientuotos į vyresnius, nei 45 metų amžiaus žmones. Užsiėmimų spektras apima kineziterapines judėjimo mankštas bei treniruotes. Treniruotės trunka iki 60 minučių, o mankštos – apie 20 minučių. Jos yra skirtos sveikatingumo, balanso, mobilumo, lankstumo ir bendro judrumo gerinimui.

Justinos Austynės kineziterapinės treniruotės yra įkeliamos į platformą du kartus per savaitę – pirmadienį ir trečiadienį, 9 valandą ryto. Kiekviena treniruotė trunka iki vienos valandos ir, svarbiausia, jos lieka prieinamos platformoje visam laikui, suteikiant jums galimybę peržiūrėti jas bet kada, kai tai patogu.

Treniruotėms nereikia jokios specialios įrangos. Prireikus papildomų elementų efektyviam pratimų atlikimui, mūsų treneriai paaiškins, kaip galima pritaikyti įprastus namuose esančius daiktus.

Registracija į mūsų treniruočių programas vyksta paprastai per mūsų internetinę svetainę. Siūlome tris skirtingus planus: 7 dienų, 30 dienų ir 90 dienų. Pasirinkę norimą planą, galėsite naudotis treniruotėmis atitinkamą laikotarpį be jokių automatinių mokėjimų ar ilgalaikių įsipareigojimų.

Taip, mūsų online treniruotės yra puikiai pritaikytos pradedantiesiems. Jos tinka žmonėms su žemu fizinio pasirengimo lygiu, turintiems judėjimo apribojimų, o taip pat ir vidutinio bei vyresnio amžiaus asmenims.

Suteikiame 7-ių dienų pinigų grąžinimo garantiją be jokių papildomų klausimų. Jeigu nuspręsite, kad mūsų treniruotės jums netinka, sumokėtus pinigus grąžinsime.

Jei turite papildomų klausimų ar reikia pagalbos, prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@zstaging.topwebsol.com.

Ar tikrai norite atsijungti?

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.