Skip to content

Atraskite judėjimo malonumą neišeidami iš namų

Kineziterapinės treniruotės, sukurtos geresnei kasdienei savijautai

Ženkite prasmingų pokyčių kryptimi

Sąmoningos judėjimo ir sveikatingumo praktikos vyresniems ir vidutinio amžiaus žmonėms

Kineziterapinės treniruotės

Palaikykite sąnarių judumą ir gerinkite kraujotaką

Mobilumo mankštos

Lavinkite po fizinės traumos sumažėjusį mobilumą

Sveikatingumo praktikos

Mažinkite fizinį diskomfortą lengvais judėjimo pratimais

Padovanokite savo kūnui judėjimo laisvę

Dideli pokyčiai prasideda nuo mažų žingsnių. Patyrę ir kvalifikuoti treneriai padės jums išsiugdyti kasdienio judėjimo įprotį ir kryptingai gerinti fizinę kūno būklę.

Paprasta registracija ir prisijungimas

Pratimai, pritaikyti vyresnio amžiaus žmonėms

Lankstus grafikas sportavimui jums patogiu laiku

Dėmesys gerai kasdienei savijautai

Judrus kūnas - sveikas kūnas

Kol tradiciniai sporto klubai aukština standų ir raumeningą kūną, mūsų misija – priminti, kad judėjimas skirtas kiekvienam, o kryptingas ir kasdienis judesys padovanoja ne tik puikią savijautą, bet ir geresnę sveikatą.

Sukurta kiekvienam

Svarbiausia - gera savijauta

Pasauliniu mastu kasdien sportuoja tik kas penktas žmogus

Judėjimo trūkumas slopina imunitetą ir didina kraujotakos, kvėpavimo sistemos ir kitų sutrikimų bei ligų riziką.

Geriausias laikas pokyčiams - dabar!

Išsirinkite jums tinkamiausią judumo programą ir užsiregistruokite pirmai treniruotei jau šiandien.

Profesionalūs treneriai

Mūsų komandoje – patyrę ir kvalifikuoti specialistai, pasiruošę dalintis savo žiniomis ir kartu su klientais ieškoti optimalaus sprendimo. Kviečiame susipažinti!

Justina Austynė

Kineziterapeutė

Gerda Guobužienė

Kineziterapeutė

Jau Greitai

Jau Greitai

Atsiliepimai

Ką sako klientai

Patinka mankštos ir tempimo pratimai. Jaučiu, kaip stiprėja kūnas. Tik patys geriausi atsiliepimai

Kaklo srityje pajutau skausmą, kuris plito net į galvą. Darbas sėdimas. Kreipiausi į Justiną, kuri patarė, kokius pratimus turiu atlikti. Jau po pirmos treniruotės situacija 90 proc. pasitaisė, skausmo nebejaučiu. Ačiū!

Norėčiau pabrėžti, kad tai ne tik maža kineziterapinė grupelė, bet ir indiviuali pagalba pagal poreikį. Pakonsultuoja ir atsiunčia, kokį pratimą padaryti

Puiki kineziterapeutė! Gavau atsakymus į visus rūpimus klausimus, susijusius su mano nugara – pritaikė pratimus mano skausmo lengvinimui, kurie padėjo po pirmo susitikimo. Ačiū labai!”

Turite klausimų?

Galbūt rasite atsakymą čia:

Mūsų online treniruotės su kvalifikuotais treneriais yra orientuotos į vyresnius, nei 45 metų amžiaus žmones. Užsiėmimų spektras apima kineziterapines judėjimo mankštas bei treniruotes. Treniruotės trunka iki 60 minučių, o mankštos – apie 20 minučių. Jos yra skirtos sveikatingumo, balanso, mobilumo, lankstumo ir bendro judrumo gerinimui.

Justinos kineziterapinės treniruotės yra įkeliamos į platformą du kartus per savaitę – pirmadienį ir trečiadienį, 9 valandą ryto. Kiekviena treniruotė trunka iki vienos valandos ir, svarbiausia, jos lieka prieinamos platformoje visam laikui, suteikiant jums galimybę peržiūrėti jas bet kada, kai tai patogu. Tiems, kurie tik pradeda, rekomenduojame šias treniruotes atlikti du kartus per savaitę.

Treniruotėms nereikia jokios specialios įrangos. Prireikus papildomų elementų efektyviam pratimų atlikimui, mūsų treneriai paaiškins, kaip galima pritaikyti įprastus namuose esančius daiktus.

Užsiregistruoti galite paprastai, susikurdami asmeninę paskyrą mūsų svetainėje. Siūlome tris skirtingus planus: 7 dienų, 30 dienų ir 90 dienų. Pasirinkę norimą planą, galėsite naudotis treniruotėmis atitinkamą laikotarpį be jokių automatinių mokėjimų ar ilgalaikių įsipareigojimų.

Taip, mūsų online treniruotės yra puikiai pritaikytos pradedantiesiems. Jos tinka žmonėms su žemu fizinio pasirengimo lygiu, turintiems judėjimo apribojimų, o taip pat ir vidutinio bei vyresnio amžiaus asmenims.

Suteikiame 7-ių dienų pinigų grąžinimo garantiją be jokių papildomų klausimų. Jeigu nuspręsite, kad mūsų treniruotės jums netinka, sumokėtus pinigus grąžinsime.

Jei turite papildomų klausimų renkantis treniruotes ar reikia pagalbos, prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@sveikastikslas.lt.

Grąžinkite savo kūnui judėjimo laisvę

Gaukite profesionalią patyrusių specialistų pagalbą ir prisijunkite prie kitų mūsų klientų, kartu siekiančių kryptingo pokyčio. Jei liksite nepatenkinti, grąžinsime pinigus per 7 dienas.

Ar tikrai norite atsijungti?

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.